ÇOCUKLARIN ve OKULLARIN

DİĞER İHTİYAÇLARI

Aşağıdaki ihtiyaçlardan herhangi birine destek olmak için

info@insaninternational.org adresine mail atmanız yeterlidir.

İHTİYAÇ 1

Muhammed Uhud işitme kaybı yaşadığı için kulağında tüp takılı ve midesi ile ilgili de sağlık sorunları var. Takviye ilaçlar kullanması gerekiyor. Aynı zamanda derneğimizden almış olduğu burs dışında kendisinin ve kardeşinin giyim desteğine ihtiyacı var.

Yaklaşık 600 TL bir bütçeyle Uhud a ve kardeşine destek olmak ister misiniz?

info@insaninternational.org a İhtiyaç numarasını belirten bir mail atarak destek olabilirsiniz


İHTİYAÇ 2

Medine'nin İşitme Cihazı için Pil desteğine ihtiyacı var.

Medine derneğimizden aylık destek almakta ancak, işitme cihazı pilleri için ek desteğe ihtiyaç duymaktadır.

2 pil 35₺ ve 4 gün kullanılabiliyor. Pillerin Aylık masrafı 262.5₺ dir. Okulunda başarılı ve derslerine odaklanabilmesi için işitme cihazına muhtaç durumda.

info@insaninternational.org a İhtiyaç numarasını belirten bir mail atarak destek olabilirsiniz

İHTİYAÇ 3

Beyzanur K. 4 yaşında ve Ankara'da lösemi tedavisini görmekte. Ayrıca Çorum'da rehabilitasyon merkezinde dil terapisi tedavisi alarak eğitimine devam etmeye çalışıyor. Ailesinin maddi durumu yeterli olmadığı için yol parası konusunda sıkıntı çekiyorlar. Bunun dışında Beyzanur'un kıyafet ihtiyacı da aciliyetini koruyor.

info@insaninternational.org a İhtiyaç numarasını belirten bir mail atarak destek olabilirsiniz

İHTİYAÇ 4

Hatay Arsuz Değirmendere Ortaokulu'nun ihtiyaçlarının en başında öğrenciler için basketbol potası, defter, silgi, kalemtıraş, boya kalemleri gibi eksiklikler geliyor. 4000 TL'lik bir bağış ile bu öğrencileri sevindirebilir, eğitime destek olabilirsiniz.

info@insaninternational.org a İhtiyaç numarasını belirten bir mail atarak destek olabilirsiniz


İHTİYAÇ 5

Van Mehmetçik Selen İlkokulu öğrencileri ders araç-gereçlerini almak konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Birçok öğrencinin okul çantası,oyun hamuru, boya kalemleri alamadıklarına şahit olan okul öğretmeni Hikmet Yurdakul, "Neden yok" diye sorduğunda öğrencilerden genelde "Babamın parası yok olunca alacak" cevabının geldiğini belirtti.


İster anneler günü, ister doğumgünü, ister yeni iş, ister evlilik. Sebep ne olursa olsun bir kutlamayı daha özel yapmanın yolu onu anlamlı kılmaktan geçiyor. Siz de bu yıl sevdiklerinize anlamlı bir hediye verin:

ONUN ADINA, BİR ÇOCUĞUN EĞİTİM MASRAFLARINA SPONSOR OLUN, HEDİYE KARTINIZI BİZ HAZIRLAYALIM

Siz de çözümün bir parçası olmak ve

ÇOCUKLARIN EŞİT EĞİTİM HAKKINA DESTEK VERMEK İSTER MİSİNİZ?

Kutlayacağınız konu ve seçeceğiniz temadan bağımsız olarak tek sefere mahsus yapacağınız bir bağış ile bir yakınınız ya da arkadaşınız adına bir köy okulu öğrencisine 6 aylık eğitim desteği hediye etmiş oluyorsunuz.


PEKİ NASIL?


https://www.insaninternational.org sayfamızdan destek olmak istediğiniz çocuğu seçip bize info@insaninternational.org adresinden email göndermeniz yeterli.INSAN International Geçmiş Proje Sponsorları